Úvod > Vše o škole > Ze života školy > Úžasný divadelní zážitek

Úžasný divadelní zážitek

18.5.2023
Divadlo v Chebu už několikátou sezonu nabízí dokonale nastudovanou komedii Hra, která se zvrtla autorů Henryho Lewise, Jonathana Sayera a Henryho Shieldse. Námět je jednoduchý - ochotnický kroužek se rozhodne nastudovat anglický detektivní thriller Vražda na panství Haversham. Své rozhodnutí realizuje se záviděníhodným nadšením a nezáviděníhodnou neschopností. Herci předvádějí až artistické výkony provázené intelektuální i situační komikou a celé hlediště se královsky baví.

Na tuto hru jsme vyjeli se svými žáky dne 12. 5. 2023. Plné divadlo nás obohatilo o nevšední kulturní zážitek, za který vděčíme i Karlovarskému kraji, který podporuje kulturu a zajistil nám dopravu. Představení se velmi líbilo a doufáme, že příští školní rok si divadelní prožitek zopakujeme.

Zpracovala Mgr. Hana Taušnerová, předsedkyně komise ČJL