Úvod > Vše o škole > Ze života školy

Novější 1 3

Divadelní představení

Datum konání: 2. 5. 2024

Západočeské divadlo v Chebu připravilo nejen pro naše žáky dopolední představení Hra, která se zvrtla. Výkony herců byly obdivuhodné a celá komická hra nám přichystala cenný kulturní zážitek.

Návštěva prodejny firmy Vekra.

Dne 18. 4. 2024,  3. ročník oboru truhlář navštívil v Chebu prodejnu firmy Vekra, zabývající se kompletní výrobou a montáží oken a dveří.

Letem světem za vanilkou

Datum konání: 18. 3. 2024

Letem světem za vanilkou, pod tímto názvem se konal jeden vyučovací den na Střední škole živnostenské v Sokolově u oboru cukrář a pekař. Žáci 3. ročníků se připravují na závěrečné zkoušky. Součástí jejich praktické zkoušky je příprava specifického moučníku. Žáci si měli možnost své specifické moučníky na praxi vyzkoušet.

Byli jsme v divadle

Datum konání: 19. 3. 2024

Žáci naší školy pravidelně vyjíždí do divadla za podpory kulturního programu Karlovarského kraje.

Slavili jsme valentýnský svátek

Členové žákovského parlamentu na své schůzce vymysleli školní oslavu svátku patrona zamilovaných svatého Valentýna.

Vánoční soutěž

V budově v Žákovské ulici si žáci chtějí zpříjemnit předvánoční čas stylovou výzdobou. A protože máme šikovné cukráře, nejlepší nápady na výzdobu a jejich autoři byli odměněni.

Exkurze Praha 30.11.

Studenti nástavbového studia vyrazili na exkurzi do Prahy. Obor podnikatelství měl zajištěné návštěvy v Senátu parlamentu České republiky, kde mohli nahlédnout na jednání, a poté si popovídali se sokolovským senátorem Ing. Miroslavem Balatkou. Po rychlém přesunu z Valdštejnského paláce (Malá strana) na náměstí Republiky čekala studenty podnikání exkurze do České národní banky.

Školní kolo Olympiády z českého jazyka

Dne 30. 11. 2023 proběhlo školní kolo Olympiády z českého jazyka. Letos jsme měli hojnou účast, celkem si zadání zkusilo vyřešit 52 žáků. Zadání bylo těžké, a tak bylo úspěchem, když z mluvnické části žáci získali více než 10 bodů.

Veletrh fiktivních firem v Mostě

Dne 8. 11. 2023 se žáci oboru podnikání účastnili veletrhu fiktivních firem v Mostě.

Žáci budovy nábřeží Petra Bezruče vyrazili za kulturou....

V pátek 10. 11. 2023 žáci navštívili Západočeské divadlo v Chebu.

Novější 1 3