Úvod > Vše o škole > Ze života školy > Slavnostní oceňování žáků a studentů města Sokolov

Slavnostní oceňování žáků a studentů města Sokolov

21.6.2023

Dne 21. 6. 2023 se konalo slavnostní ocenění žáků základních a středních škol Sokolova.

Žákům předali ocenění starosta města Sokolov  Mgr. Petr Kubis a místostarosta Bc. Jan Picka.

Mezi oceněnými byli i 2 žáci naší školy, kteří reprezentovali naší školu na mnoha soutěžích odborných dovedností – Natálie Bangová – žákyně 4. ročníku oboru kosmetička, a Matěj Polívka, žák 3. ročníku oboru kadeřník. Mezi největší úspěchy Natálie  patří 1. místo v kategorii make up na celostátní soutěži odborných dovedností Beauty Cup 2023 a 1. místo na mezinárodním mistrovství Kouzlo krásy, Matěj se umístil na 2. místě v dámské kategorii na téma 1. republika v soutěži BRNĚNSKÉ ZRCADLO 2023.

Oběma oceněným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.