user_mobilelogo
absolventi
dum
moodle
 
 
Pokyn zapis kopie
 
Clanek SSZ
 
Dekujeme 
 
oceneni
 
stredni roku1
 
stredni roku 19
Login 

 

Vážené kolegyně a kolegové,
28. března si připomínáme výročí narození Jana Amose Komenského a tento den patří všem pedagogům.
Dovolte mi, abych Vám poděkovala za zodpovědnou a náročnou práci, kterou pro naše žáky konáte a ze srdce Vám přeji, aby se ty těžké chvíle z Vašeho povolání vytratily a aby těch usměvných bylo co nejvíce.
Učitelství je jedním z nejnáročnějších oborů lidské činnosti, protože výchova je největší a nejtěžší úkol, který může být člověku uložen.
Vím z vlastní zkušenosti, že při této práci se musíte téměř každodenně vyrovnávat s nejrůznějšími situacemi, které někdy člověka nutí začít myslet negativně a pesimisticky. Není vždy lehké být pozitivní, avšak je to to nejlepší pro vytváření a udržování skutečného kolegiálního pracovního prostředí, které prospívá nejenom naší vlastní práci, ale především kultivuje a motivuje naše žáky.
 
Mgr. Ilona Medunová
ředitelka školy