user_mobilelogo
absolventi
dum
moodle
 
 
 
 
Clanek SSZ
 
Dekujeme 
 
oceneni
 
stredni roku1
 
stredni roku 19
Login 
Ve dnech 7. – 8. 11. 2019 se v Českých Budějovicích sjelo celkem 17 škol z celé republiky, aby zde poměřili své schopnosti žáci oboru aranžér. Naši žáci se již tradičně soutěže zúčastnili celkem v 5 disciplínách:
Aranžování výkladní skříně, aranžování makety, počítačová grafika, plakát a kresba zátiší.
Nekrásnějšího umístění dosáhla žákyně 2. ročníku Martina Bučková, která se utkala o přízeň s dalšími 16 „spolubojníky“ v disciplíně aranžování výkladní skříně. Tato disciplína je povinná (musí v ní soutěžit všechny přihlášené školy) a právem je považována za „královskou disciplínu aranžérů“.
Martině se povedlo získat absolutní prvenství nejen v hodnocení odborné poroty, ale i v hodnocení očima žáků. Nepamatujeme si, zda se tak vůbec někdy stalo – většinou se pohledy odborníků od pohledů žáků liší.
O další pěkný výsledek se dále zasloužila žákyně 3. ročníku Nikola Chvojsíková, která v konkurenci 18 prací v disciplíně kresba zátiší obsadila krásné třetí místo. Děvčatům patří právem veliký dík za skvělou reprezentaci, ale potřeba poděkovat i ostatním žákyním, které se na přípravě soutěžních prací podílely: Sára Bělohoubková, Pamela Doležalová, Iva Novohradská, Karin Kurčíková, Tina Volfová. Přesto, že jejich práce neobsadily žádnou z medailových příček, své úlohy se zhostily velmi dobře.
Celostátní soutěže se s námi zúčastnily i žákyně 1. ročníku Sára Kurčíková a Michaela Koňová. Děvčata měly možnost porovnávat nejlepší práce jednotlivých škol a doufáme, že si přivezly dostatek inspirace a chuti zúčastnit se soutěže v příštím ročníku.
Vítěznou práci si od této středy budete moci prohlédnout ve vestibulu MDK Sokolov spolu s výstavou, kterou naši aranžéři připravili u příležitosti 30 let, které uplynuly od sametové revoluce.
VS ARJunior1
VS AR Junior
zátiší