user_mobilelogo
absolventi
dum
moodle
 
 
 
 
Clanek SSZ
 
Dekujeme 
 
oceneni
 
stredni roku1
 
stredni roku 19
Login 
 
V pondělí 4.11.2019 se konal 7. ročník soutěže Beauty Cup Domažlice. Tématem soutěže byla "Show of Arabian Night" ( Show arabské noci).
Soutěž je určena pro kadeřnické a kosmetické školy České a Slovenské republiky.
Žákyně oboru kosmetické služby soutěžily v kategorii make-up. Naše žákyně Sarah Kotálová (3. KOS) s modelkou Victorií Überlacker se umístila na 1. MÍSTĚ  a zároveň obdržela cenu "Laureát - absolutní vítěz" za nejlepší výkon všech soutěžících ve všech soutěžních kategoriích. Cenu jí udělil president soutěže Nathaniel Syllte.
Další naše žákyně Barbora Petráčková (4. KOS) s modelkou Natalií Bangovou se umístila na 3. MÍSTĚ .
Medaile sbírala i žákyně oboru kadeřník Markéta Ficková (3.K), která se umístila na 1. místě  v kategorii "Foukaná".
Všechny výše uvedené soutěžící postupují přímo na Mezinárodní mistrovství Koruna Kreativity, které se bude konat 4.2.2020 v Bratislavě na téma "Science fiction show".
Obě žákyně oboru kosmetické služby si zajistili postup na Open Championship of Europe 2020.
Děvčatům patří obrovská gratulace a poděkování za vynikající reprezentaci školy, jejich modelkám za účast v soutěži a samozřejmě děkujeme učitelkám odborného výcviku oboru kosmetické služby i kadeřník za přípravu soutěžících i ve svém volném čase a za skvělou motivaci žákyň.
0034
0043
0056