user_mobilelogo
absolventi
dum
moodle
 
 
 
 
Clanek SSZ
 
Dekujeme 
 
oceneni
 
stredni roku1
 
stredni roku 19
Login 

 

Stejně jako v minulých letech i letos se naše škola zapojila do projektu 72 hodin https://www.72hodin.cz/2019/projekty/den-s-domovem-sokolik
Tentokrát žáci třetího ročníku připravili pestré dopoledne pro osoby se zdravotním postižením z organizace "Sokolík". Klienti se společně s žáky vydali na podzimní procházku kolem jezera Michal, kde si společně zahráli připravené aktivity. Na závěr procházky si všichni pochutnali na vynikající roládě, kterou připravili žáci oboru Cukrář. Žáci si uvědomují, že pomoc druhým bychom ze svého života neměli vypustit. Touha pomáhat by měla být stejně samozřejmá jako touha žít v jakýkoli okamžik. V rámci této akci poděkujeme učitelům odborného výcviku oborů Aranžér a Cukrář a panu školníkovi Brunclíkovi, kteří se podíleli na přípravě této akce.
 
Domov pro osoby se zdravotním postižením "SOKOLÍK" v Sokolově, p. o. #pomahameprotozechceme
 thumbnail 79

 thumbnail 4

thumbnail 21

thumbnail 33

thumbnail 49

thumbnail 60

thumbnail 70

thumbnail 72