user_mobilelogo

Kalendář akcí

      absolventi baner    
           
    Dumy ban    
           
      Moodle     
           
      stredni roku1    
           
      mleko do skol ssz    
           
      Login     

Online

Právě přítomno: 65 hostů a žádný člen

 • Návštěva Legiovlaku

  Kovářský vagónDne 5. 4. 2018 se naše třída 3.KIS-KOS zúčastnila prohlídky Legiovlaku. Všemi historickými vagóny nás provázel mladý muž ze Slovenska, který byl oblečen v ruské uniformě.

   

  Číst dál...  
 • Ukliďme svět - Ukliďme Česko

  P1010002Sobota 7. 4. 2018 byla velmi zajímavá a poučná pro skupinu žáků naší školy. Do Sokolova přijel Legionářský vlak, a my jsme si ho došli prohlédnout. Je to vojenský vlak, který jezdil v roce 1914 na počátku vypuknutí 1. světové války. Vojáci – legionáři projeli vlakem celý svět a zúčastnili se bojů v Rusku, ve Francii, Itálii, Srbsku.

    Číst dál...  

 • V Muzeu knihy a knihtisku v Plzni

  1
  Do muzea knihy se zajeli dne 5. dubna podívat žáci oborů Aranžér a Knihovník. Aranžéři proto, že o knihtisku mluví a snaží se pochopit jeho podstatu, knihovníci zase proto, že chtějí vědět o knihách vše. Prohlídkou je provedli dva zkušení pánové, odborníci.

  Číst dál...  

 • Poprvé na soutěži

  20180321 135236 resized
  Na soutěž do Městce Králové, mimochodem jde o rodiště Přemysla Otakara II., krále českého, se vypravila Kateřina Skýbová a Věra Srpová, žákyně 2. ročníku oboru cukrářské práce. SOU a SOŠ v Městci Králové vyhlásila soutěž na téma „ 100 let české státnosti naší republiky“.

  Číst dál...