Střední škola živnostenská Sokolov, Příspěvková organizace

Pilotní ověřování programu Vizížistla navštěvoval v době 15.1.- 16. 3.2015 zatím rekordní počet 12 účastníků. Výuka probíhala dle časového harmonogramu v odpoledních hodinách, na pracovišti odborného výcviku oboru kosmetička. Účastníkům byla k dispozici také učebna pro teoretickou výuku, byl jim připraven studijní materiál, který si po ukončení kurzu mohli ponechat. Výuku zajišťovaly 2 lektorky, učitelky odborného výcviku, které se v jednotlivých modulech střídali. Pro účastnice byly připraveny velmi zajímavé moduly - např. večerní líčení, líčení na fotografii, aplikace umělých řas apod.

Závěrečná zkouška proběhla dne 16. 3. 2015. Součástí zkoušky byla také písemná část. Na praktickou část zkoušky si přivedly účastnice své modelky, na dovednosti prezentovaly. Pro modelky byla spolupráce poměrně náročná, protože museli vydržet cca 5 hodin nepřetržitého líčení a odličování. Za to jim patří velký dík.

Všem účastníkům se podařilo zkoušku zvládnout, osvědčení o zvládnutí kurzu jim předala ještě týž večer ředitelka školy Mgr. Ilona Medunová.

01

02